Przejdź do treści
4°CPowietrze: dobre Bystrzyca: 246 cm bez zmian środa, 14 października 2026 · imieniny: Bernarda, Fortunaty wschód 06:50 · zachód 17:41
reklama

Chrobry Głogów

I liga, sezon 2026/2027: 12. miejsce na 18, 12 pkt, bramki 11:12

Sezon: 2018/2019 2019/2020 2020/2021 2021/2022 2022/2023 2023/2024 2024/2025 2025/2026 2026/2027 ← Motor Lublin pełna tabela ligi wyniki w dziale Sport

Forma - ostatnie mecze WPWRPWRRPP

Najbliższe mecze

Klub i stadion

Rok założenia
1946
Kraj
Polska
Stadion
Stadion GOS
Adres
ul. Wita Stwosza 3, Głogów
Pojemność
2 895 miejsc
Nawierzchnia
naturalna trawa
Stadion: Stadion GOS

Trenerzy w sezonie 2026/2027

  • Lukasz Becella Lukasz Becellaod 07.2025

Sezon 2026/2027 w liczbach

StatystykaU siebieNa wyjeździeRazem
Mecze6410
Zwycięstwa123
Remisy213
Porażki314
Bramki zdobyte3811
Bramki stracone7512
Średnio zdobytych na mecz0,52,01,1
Średnio straconych na mecz1,21,31,2
Czyste konta202
Mecze bez strzelonego gola415
Najwyższa wygrana u siebie
2:0
Najwyższa wygrana na wyjeździe
1:5
Najwyższa porażka u siebie
0:4
Najwyższa porażka na wyjeździe
2:0
Najdłuższa seria zwycięstw
1 mecz
Najdłuższa seria remisów
2 mecze
Najdłuższa seria porażek
1 mecz
Rzuty karne wykorzystane
0 z 1

Wyniki w sezonie

DataKolejkaGospodarzWynikGość
10.10.2026 10 Chrobry Głogów 0:4 Pogoń Grod. MazowieckiA. Oshafi 14'; B. Ciepiela 36'; K. Łoś 43'; D. Jaroń 69'
19.09.2026 9 Polonia WarszawaD. Gnaase 62' (k.); A. Bukowski 87' (sam.) 2:0 Chrobry Głogów
12.09.2026 8 Chrobry Głogów 0:0 Pogoń Siedlce
05.09.2026 7 Miedź LegnicaM. Mansfeld 90' 1:1 Chrobry GłogówJ. Lis 77'
30.08.2026 6 Chrobry GłogówJ. Lis 40'; S. Strózik 90' 2:0 Ruch Chorzów
21.08.2026 5 Chrobry Głogów 0:1 Warta PoznańA. Wołczek 8'
15.08.2026 4 Chrobry GłogówJ. Lis 45' 1:1 PodbeskidzieM. Urynowicz 57'
09.08.2026 3 ŁKS ŁódźF. Piasecki 45' (k.) 1:2 Chrobry GłogówR. Bąk 20'; A. Bukowski 77'
03.08.2026 2 Chrobry Głogów 0:1 Odra OpoleM. Pingot 9'
25.07.2026 1 Stal RzeszówJonathan 58' (k.) 1:5 Chrobry GłogówY. Sharabura 45', 46'; K. Ibe-Torti 51'; K. Grzelak 90'; J. Lis 90'

Strzelcy w sezonie 2026/2027

#ZawodnikGKA
1J. Lis4
2Y. Sharabura22
3A. Bukowski1
3A. Rybak11
3K. Grzelak1
3K. Ibe-Torti11
3R. Bąk11
3S. Strózik12

Gole w meczach ligowych i pucharowych. Gole samobójcze rywali nie są liczone zawodnikom.

Puchar Polski

reklama

Kadra w sezonie 2026/2027

ZawodnikNrWiekGAŻKCK
Bramkarze
K. Wróblewski1230000
M. Gawlowski12180000
K. Bąkowski22220010
Obrońcy
B. Czajka6250010
J. Grič8290010
Wiktor Laszynski14170000
M. Kozajda21260010
J. Lis28234000
N. Malczuk33220000
M. Bartolewski77270000
K. Tabiś80250100
A. Feratovič99230000
Pomocnicy
R. Bąk5211120
Y. Sharabura10212210
W. Staszak15190021
Franciszek Zabrowarny16210000
R. Mandrysz16340100
T. Simkov18190000
K. Grzelak24181010
Filip Lachendro29190000
K. Tworzydlo31180000
A. Bukowski33221020
A. Klimek47230000
Napastnicy
K. Ibe-Torti7231100
M. Ozimek9250010
S. Strózik11261240
A. Sadiku17220100
A. Rybak51191100
Jakub Szablowski72190000

Skład zgłoszony do rozgrywek (29). Gole, asysty i kartki policzone z relacji meczów ligowych i pucharowych; źródło nie podaje liczby występów w trakcie sezonu.

Tabela: I liga, 2026/2027

#ZespółMPktBilans
1 Pogoń Grod. Mazowiecki 10 21 19:8
2 Polonia Warszawa 10 17 17:13
3 Nieciecza 10 17 16:14
4 Lechia Gdańsk 10 16 19:16
5 Warta Poznań 10 15 18:15
6 ŁKS Łódź 10 15 13:11
7 Ruch Chorzów 10 15 11:11
8 Miedź Legnica 10 14 14:10
9 Stal Rzeszów 10 14 11:17
10 Pogoń Siedlce 9 12 9:8
11 Odra Opole 10 12 8:9
12 Chrobry Głogów 10 12 11:12
13 Polonia Bytom 10 12 15:17
14 Stal Mielec 10 12 16:24
15 Podbeskidzie 10 11 13:14
16 Arka Gdynia 10 11 12:13
17 Unia Skierniewice 10 11 12:17
18 Puszcza Niepołomice 9 6 8:13

pełna tabela: bilans, forma, u siebie i na wyjeździe →

Źródło danych: API-Football. Sezon w trakcie, dane z 14.10.2026.