23 styczeń 2022

Policja ustala sprawców napadu na stację benzynową w gminie Iława

zdjęcie: Policja ustala sprawców napadu na stację benzynową w gminie Iława / fot. PAP
fot. PAP
Policja ustala sprawców napadu na stację benzynową w gminie Iława (woj. warmińsko-mazurskie). Zamaskowane osoby z gotówką odjechały w nieznanym kierunku - poinformowała PAP w niedzielę Joanna Kwiatkowska z Komendy Powiatowej Policji w Iławie.
REKLAMA

Rzeczniczka iławskiej policji podała, że do napadu doszło w godzinach nocnych na terenie gminy Iława, na jednej ze stacji benzynowych.

Na stację weszły zamaskowane osoby i przy użyciu przedmiotu przypominającego broń zażądały wydania gotówki. Gdy ją dostały, odjechały samochodem w nieznanym kierunku.

"Policja prowadzi czynności mające na celu ustalenie sprawców napadu. Przeglądany jest monitoring i przepytywani świadkowie" - dodała.

Policja nie podaje szczegółów zdarzenia. (PAP)

autor: Agnieszka Libudzka

ali/ pad/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Lublin
-4.4°C
wschód słońca: 06:59
zachód słońca: 16:28
Koronawirus
lubelskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Lublinie

kiedy
2023-02-08 20:00
miejsce
Fabryka Kultury Zgrzyt, Lublin,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-10 19:00
miejsce
Filharmonia Lubelska, Lublin,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-10 20:00
miejsce
Fabryka Kultury Zgrzyt, Lublin,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-10 20:00
miejsce
Centrum Kongresowe Uniwersytetu...
wstęp biletowany