Wydarzenia

Enclose, Machina, Seeking Dreams

dodano 2023-01-03 19:14:59
rozpoczęcie:
2023-01-27 20:00
miejsce:
Fabryka Kultury Zgrzyt, Lublin, Al. Józefa Piłsudskiego 13
bilety:

Zapraszamy na pierwszą edycję corocznego koncertu LUBELAKI. Będą to koncerty zespołów mniej lub więcej związanych z Lublinem. Na pierwszej edycji zaprezentują się zespoy ENCLOSE, MACHINA oraz SEEKING DREAMS.


Enclose
to międzynarodowy zespół z bazą w Polsce, na czele którego stoi frontman Juan Carlos Cano - zwycięzca programu Voice of Poland. Twórczość Enclose to przede wszystkim szeroko pojęty hard rock i nowoczesny rock, ale niepozbawiony wpływu innych gatunków - metal, grunge, punk i new wave. Najnowszym wydawnictwem zespołu jest wydana w 2022r. płyta "Come Alive".

Machina- polski zespół rockowy założony w Lublinie. W 2010 roku zespół wydał DEMO pt. "Moje Przeznaczenie", na którym znalazły się trzy autorskie kompozycje: "To twoje życie", "Powiesz" i "Moje przeznaczenie". W nagraniach wzięli udział wspaniali goście. Na klawiszach w utworze "Powiesz" zagrała Maria Dobrzańska (BAJM), a Piotr Cugowski (BRACIA) zaśpiewał w utworze "Moje przeznaczenie". Z sukcesami w 2011 r. zespół wystąpił w programie Must Be The Music w TV POLSAT gdzie otarł się o półfinał. W tym samym roku grupa wzięła udział w projekcie promującym miasto Lublin. Owocem tego jest utwór "Brama Wschodu" opowiadający o rodzinnym mieście muzyków. Rok później pojawiają się nagranie pt. "Rola życia", o nieco zmienionym brzmieniu oraz singiel "Wierzmy w siebie" (w zupełnie innym klimacie muzycznym niż zespół prezentował do tej pory). Utwór "Wierzmy w siebie" obok utworu "Atlantyda" (Grzegorz Turnau) zadebiutował na III Ogólnopolskim Festiwalu Młodych Twórców "ARANŻATOR" (Żyrardów). Jury festiwalu, którego przewodniczącym był Grzegorz Turnau nagrodziło zespół wyróżnieniem za nowatorski i bardzo ciekawy aranż oraz wykonanie utworu "Atlantyda".

Seeking Dreams od 10 lat istnieje na rockowej scenie wschodniej Polski. Początek 2023 roku to kontynuacja promocji najnowszej płyty zespołu. Płyta "Maskarada" została napisana w trudnych dla wszystkich czasach i mówi o naszych przemyśleniach dotyczących otaczającego nas świata. Muzycznie zespół ociera się o klimaty ciężkiego rocka z elementami metalu oraz elektroniki, jednak nie brakuje na płycie utworów bardziej przystępnych dla przypadkowego słuchacza, a nawet znajduje się na niej miejsce dla ballad.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Lubelaki
artyści:
Enclose, Machina, Seeking Dreams
Zapraszamy na pierwszą edycję corocznego koncertu LUBELAKI. Będą to koncerty zespołów mniej lub więcej związanych z Lublinem. Na pierwszej edycji zaprezentują się zespoy ENCLOSE, MACHINA oraz SEEKING DREAMS Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Lublin
-6.6°C
wschód słońca: 06:59
zachód słońca: 16:28
Koronawirus
lubelskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Lublinie

kiedy
2023-02-08 20:00
miejsce
Fabryka Kultury Zgrzyt, Lublin,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-10 19:00
miejsce
Filharmonia Lubelska, Lublin,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-10 20:00
miejsce
Centrum Kongresowe Uniwersytetu...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-10 20:00
miejsce
Fabryka Kultury Zgrzyt, Lublin,...
wstęp biletowany