19 styczeń 2023

Webinarium z zakresu cyberbezpieczeństwa

zdjęcie: Webinarium z zakresu cyberbezpieczeństwa / fot. UM Lublin / Seniorzy przy laptopie. Seniorka w białym dresie oraz senior w błękitnej koszuli i ciemnych spodniach leżą na podłodze i wpatrują się w biały laptop.
fot. UM Lublin / Seniorzy przy laptopie. Seniorka w białym dresie oraz senior w błękitnej koszuli i ciemnych spodniach leżą na podłodze i wpatrują się w biały laptop.
Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza seniorów do wzięcia udziału w Webinarium pt. „Cyberbezpieczeństwo w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, w szczególności oszustw na urządzeniach mobilnych”
REKLAMA

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza seniorów do wzięcia udziału w Webinarium pt. „Cyberbezpieczeństwo w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, w szczególności oszustw na urządzeniach mobilnych”, organizowanego w ramach projektów: Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR oraz Centrum Edukacji dla Bezpieczeństwa Rynku Finansowego – CEBRF, we współpracy z Komendą Główną Policji.

Webinarium odbędzie się 20 stycznia 2023 roku (piątek) w godzinach popołudniowych (17:00-18:00). Jego celem jest zwiększanie świadomości seniorów w zakresie cyberbezpieczeństwa w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, szczególnie ataków skierowanych do użytkowników urządzeń mobilnych.

Rejestracji należy dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy.

 
Źródło: UM Lublin
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Lublin
-6°C
wschód słońca: 06:59
zachód słońca: 16:28
Koronawirus
lubelskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Lublinie

kiedy
2023-02-08 20:00
miejsce
Fabryka Kultury Zgrzyt, Lublin,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-10 19:00
miejsce
Filharmonia Lubelska, Lublin,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-10 20:00
miejsce
Fabryka Kultury Zgrzyt, Lublin,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-10 20:00
miejsce
Centrum Kongresowe Uniwersytetu...
wstęp biletowany