Lubelskie/ Po zderzeniu trzech samochodów zablokowana dk17 między Krasnymstawem a Piaskami
Po zderzeniu samochodu osobowego i dwóch pojazdów dostawczych zablokowana jest całkowicie droga krajowa nr 17 w miejscowości Zakręcie (Lubelskie) między Krasnymstawem a Piaskami. Ranny został kierowca osobówki. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 14.30.
REKLAMA
Dyżurny Komendy Wojewódzkiej PSP w Lublinie Piotr Kołtun przekazał, że do wypadku doszło ok. godz. 11.30. Jak podał na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Zakręcie zderzyły się trzy samochody: jeden osobowy i dwa busy dostawcze. „Poszkodowany został kierowca z osobówki, ale o własnych siłach opuścił pojazd” – powiedział dyżurny.
GDDKiA podała, że droga w miejscu zdarzenia między Krasnymstawem a Piaskami jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 14.30.(PAP)
Autorka: Gabriela Bogaczyk
gab/ ok/
PRZECZYTAJ JESZCZE
