3 styczeń 2023

Mżawka, przelotne opady deszczu i mgły utrudniają jazdę kierowcom

zdjęcie: Mżawka, przelotne opady deszczu i mgły utrudniają jazdę kierowcom / fot. PAP
fot. PAP
Mżawka, przelotne opady deszczu i mgły mogą utrudnić jazdę kierowcom – ostrzegła we wtorek rano Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Dodała, że wszystkie drogi krajowe są przejezdne.
REKLAMA

Mżawka bądź przelotne opady deszczu występują na terenie województwa: podlaskiego, kujawsko – pomorskiego, pomorskiego, łódzkiego, warmińsko – mazurskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i dolnośląskiego.

Natomiast mgła występuje na terenie województwa: świętokrzyskiego i małopolskiego.

GDDKiA poinformowała, że w dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Okresami przelotny deszcz, na Podkarpaciu deszcz ze śniegiem, a w górach śnieg.

Temperatura maksymalna od 5 st. C na Pomorzu, Suwalszczyźnie i w rejonach podgórskich Karpat do 10 st. C na Mazowszu oraz Śląsku Dolnym i Opolskim; lokalnie na południowym zachodzie może być cieplej do 11 st. C.

Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu dość silny i silny od 40 km/h do 50 km/h, porywisty, zachodni. Nad morzem porywy wiatru do 75 km/h i stopniowo słabnące, w Sudetach do 70 km/h i w Karpatach do 65 km/h. (PAP)

wnk/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Lublin
-6.6°C
wschód słońca: 06:59
zachód słońca: 16:28
Koronawirus
lubelskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Lublinie

kiedy
2023-02-08 20:00
miejsce
Fabryka Kultury Zgrzyt, Lublin,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-10 19:00
miejsce
Filharmonia Lubelska, Lublin,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-10 20:00
miejsce
Fabryka Kultury Zgrzyt, Lublin,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-10 20:00
miejsce
Centrum Kongresowe Uniwersytetu...
wstęp biletowany