12 wrzesień 2022

Mobilne Laboratoria Przyszłości – warsztaty w Szkole Podstawowej nr 58 w Lublinie

zdjęcie: Mobilne Laboratoria Przyszłości – warsztaty w Szkole Podstawowej nr 58 w Lublinie / fot. UM Lublin / Mobilne Laboratoria Przyszłości - zdjęcie grupowe
fot. UM Lublin / Mobilne Laboratoria Przyszłości - zdjęcie grupowe
W piątek 9 września br. w Szkole Podstawowej nr 58 w Lublinie, w ramach uruchomienia 16 Mobilnych Laboratoriów Przyszłości, odbyły się warsztaty z zakresu edukacji cyfrowej. Prowadzone były przez ekspertów Instytutu Badań Edukacyjnych, który jest jednym z partnerów programu.
REKLAMA

W piątek 9 września br. w Szkole Podstawowej nr 58 w Lublinie, w ramach uruchomienia 16 Mobilnych Laboratoriów Przyszłości, odbyły się warsztaty z zakresu edukacji cyfrowej. Prowadzone były przez ekspertów Instytutu Badań Edukacyjnych, który jest jednym z partnerów programu. Laboratoria Przyszłości to największy w Polsce projekt edukacyjno-technologiczny, którego jednym z najważniejszych celów jest działanie na rzecz wyrównania szans edukacyjnych uczniów w całej Polsce. W warsztatach oraz późniejszej konferencji prasowej uczestniczyli Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek, Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech – Szef Centrum GovTech, Pełnomocnik Ministra Edukacji i Nauki do spraw transformacji cyfrowej Justyna Orłowska, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin Mariusz Banach, Dyrektor Departamentu Oświaty i Wychowania Ewa Dumkiewicz-Sprawka, Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 58 Marek Błaszczak.

 
Źródło: UM Lublin
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Lublin
11.3°C
wschód słońca: 06:25
zachód słońca: 18:15
Koronawirus
lubelskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Lublinie

kiedy
2022-09-28 19:00
miejsce
Fabryka Kultury Zgrzyt, Lublin,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-09-29 19:30
miejsce
Hala Globus, Lublin, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-01 19:00
miejsce
Fabryka Kultury Zgrzyt, Lublin,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-02 18:00
miejsce
Fabryka Kultury Zgrzyt, Lublin,...
wstęp biletowany